Project Description

Najlepszy sposób na prezentację projektów architektonicznych

NawiasŚwietni architekci przedstawiają swoje projekty tak, żeby zachwycały. Potrafią opowiadać o nich w taki sposób, aby Klient dokładnie wiedział co dostanie i za co zapłaci inwestując nierzadko setki tysięcy złotych. My oferujemy możliwość przygotowania do każdego pomysłu architektonicznego interaktywnej wizualizacji. Pomagamy stworzyć opowieść i dajemy możliwość spaceru po projekcie – zupełnie, jak w supergrze komputerowej. Dzięki nam oczekiwania Twoich Klientów nigdy dotąd nie miały szansy zostać uchwycone tak realnie, jak dziś!

Udostępniamy nowoczesną usługę, polegającą na produkcji hiperrealistycznych wizualizacji w środowisku Unreal 4 – jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie silników na świecie, wykorzystywanego do produkcji gier komputerowych. IVA3D to rozwiązanie, które pozwala na tworzenie interaktywnych, trójwymiarowych obrazów z projektów architektonicznych różnego typu. Przygotowane dzięki niemu wizualizacje, osadzone w wirtualnej rzeczywistości, pozwalają na swobodne poruszanie się po obrazowanym obiekcie i wprowadzanie w nim koniecznych zmian.

Usługa IVA3D w połączeniu z atrakcyjną oprawą graficzną gwarantuje pełną satysfakcję Klienta oraz doświadczenia wizualne na takim samym poziomie, jaki dostępny jest graczom supergier komputerowych typu Wiedźmin 3. A wszystko to w formie kompatybilnej z technologią przyszłości – goglami do wirtualnej rzeczywistości typu Oculus Rift i HTC Vive.


Narzędzie IVA3D – Interaktywne Wizualizacje Architektoniczne, w zamyśle ma służyć firmom architektonicznym, przedsiębiorstwom oraz prywatnym klientom. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości stworzonej przez nas usługi oraz pobrania informacji o rozwiązaniu.

 

 Pobierz ofertę pdf w języku – polskim lub angielskim.  pdf_icon_png 

 

  Osoba odpowiedzialna za rozwój projektu IVA 3D

 

 Aleksander Sierżęga, CEO
+48 606 720 929
alek.sierzega@sigmagames.pl