Simulation Games Manufacture to polska firma specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań symulacyjnych, gier decyzyjnych oraz negocjacyjnych. Zgłębiamy również technologie z zakresu wirtualnej rzeczywistości, produkujemy gry mobilne i pełnoprawne tytuły przeznaczone na rynek komputerów osobistych lub konsol.

Blisko współpracujemy z instytucjami naukowymi i organizacjami pozarządowymi. Pośród naszej kadry można znaleźć wykładowców akademickich, menedżerów organizacji pozarządowych, studentów.

Nasze pierwsze projekty sięgają 2009 roku. Od tamtej pory nieustannie tworzymy gry i symulacje dla administracji państwowej, edukacji i biznesu. Współpracowaliśmy i współpracujemy między innymi z:

  • Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Parlamentem Europejskim
  • ESA (European Space Agency)
  • Akademią Finansów i Biznesu Vistula
  • Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej
  • Centrum Badań Kosmicznych
  • Przemysłowym Instytutem Automatyki i Pomiarów

Jesteśmy profesjonalistami, których wiedza podparta jest doświadczeniem.

W chwili obecnej skupiamy się na inwestowaniu w rozwiązania z zakresu wirtualnej rzeczywistości. Myślimy o wykorzystaniu jej nie tylko na rynku rozrywki, ale i w dziedzinie użyteczności dla przedsiębiorstw, różnorodnych placówek i organizacji. Naszymi projektami interesują się architekci, którzy dostrzegają możliwości zastosowania silnika Unreal 4 i technologii Oculus Rift w swojej branży. Jesteśmy przekonani, że jest kwestią czasu, aby wirtualna rzeczywistość znalazła swoje realne zastosowanie w medycynie, edukacji czy życiu codziennym każdego z nas.

Firma Simulation Games Manufacture jest jednym z założycieli Klastra Innowacji Transportowych i Infrastrukturalnych. Swoje rozwiązania budujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i rozbudowaną sieć partnerów biznesowych i akademickich, dlatego jesteśmy w stanie proponować klientom unikalne, innowacyjne rozwiązania posiadające dużą wartość dodaną.

Jesteśmy również jednym z założycieli SigmaRed Studio, nowego gracza na rynku gier mobilnych. Niedługo światło dzienne ujrzą dwie nasze produkcje – Tank Shooter oraz Alien Strike. Zachęcamy do sprawdzenia każdej z nich.

Nasze cele na chwilę obecną są jasno określona: to bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, wirtualna rzeczywistość, gry komputerowe i mobilne oraz grywalizacja w biznesie. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, a naszym priorytetem jest dostarczać profesjonalne projekty i usługi, nieustannie się przy tym rozwijając.