Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Simulation Games Manufacture zostało oficjalnym partnerem konferencji Nauczanie Poprzez Granie, która będzie miała miejsce na Akademii Finansów i Biznesu Vistula w dniach 18-19 września w Warszawie.

Czym jest Nauczanie Poprzez Granie? To dwudniowa impreza popularyzatorska, mająca za zadanie przybliżyć uczestnikom ideę, że gry to nie tylko rozrywka i zabawa, ale i elastyczne medium, które można wykorzystać w celach edukacyjnych. W programie konferencji warsztaty, pokazy najnowszych technologii (Microsoft HoloLens), dyskusje z osobistościami z branży gier.

Simulation Games Manufacture reprezentować będą Aleksander Sierżęga – CEO firmy – który opowie o grach symulacyjnych i możliwościach, które stwarzają oraz Patryk Jarosz – główny programista. Poprowadzi on dla wszystkich chętnych całodniowy game jam, odmianę hackatonu skoncentrowaną wokół stworzenia gry w określonym przedziale czasu. Zachęcamy do udziału tym bardziej, że dla zwycięzców Microsoft przygotował atrakcyjne nagrody!

Strona konferencji Nauczanie Poprzez Granie: www.npg.vistula.edu.pl.

Bilety: www.nauczaniepoprzezgranie.evenea.pl.